Olimpiada przedmiotowa z geografii

     W dniu 23 lutego 2018 r. jedenastu uczniów naszej szkoły brało udział w Olimpiadzie Geograficznej przygotowanej przez kadrę pedagogiczną OLIMPUSA. Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podano 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie  mogły  być poprawne.

     Uczniami  Niepublicznej Szkoły Podstawowej, którzy postanowili sprawdzić swoje umiejętności byli: Sawko Daniel VIIA i Styn Miłosz VII B. Uczniowie Gimnazjum to: Czyżewski Oskar IIA, Grzelewski Damian IIA, Hanson Paweł IIB, Sobotka Roksana IIC, Dura Sara IIIA, Pałaszewska Alicja IIIA, Szczerbiak Michał IIIB, Grzonkowski Przemysław IIIC oraz  Skurzewski Mateusz  IIIC.

     Olimpiada z geografii sprawdzała wiedzę uczniów w zakresie znajomości najważniejszych treści nauczania oraz mapy świata. Pozwoliła uczniom naszej szkoły poszerzyć wiedzę o poszczególne zagadnienia oraz sprawdzić się na forum ogólnopolskim.