BIEGNIJ WARSZAWO 2015

”BIEGNIJ WARSZAWO TO IMPREZA SPORTOWA Z WIELKIMI TRADYCJAMI, KTÓRA OD LAT PLASUJE SIĘ W CZOŁÓWCE POLSKICH BIEGÓW ULICZNYCH.

W 2009 ROKU ZOSTAŁA UZNANA ZA NAJLEPSZE WYDARZENIE SPORTOWE W WARSZAWIE. UCZESTNICY BIEGNIJ WARSZAWO POKONUJĄ MALOWNICZĄ, WYTYCZONĄ PRZEZ SAMO CENTRUM STOLICY, 10-KILOMETROWĄ TRASĘ W IDENTYCZNYCH KOSZULKACH. NASZYM CELEM JEST PROMOCJA BIEGANIA, JAKO NAJPROSTSZEJ FORMY RUCHU. BO SPORT JEST DLA WSZYSTKICH!”

     To cytat tegorocznej Warszawskiej imprezy sportowej, w której Nasi wychowankowie wraz z wychowawcą Emilią Kurek mieli przyjemność wziąć udział.  Dnia 4.10.2015 r. w słoneczny dzień o godzinie 12.00 wystartowało ponad 17 tysięcy zawodników w różnym przedziale wiekowym. Pomimo długiej trasy  Nasi chłopcy dzielnie zmierzyli się z trudem, zmęczeniem oraz wysiłkiem fizycznym. Nie zabrakło u Nas dobrego humoru, serdecznej atmosfery i uśmiechu na twarzy,  z którym  pokonaliśmy 10 kilometrowy dystans.  Pozytywnym zaskoczeniem był doping kibiców- rodzin oraz przyjaciół uczestników, występowała również sportowa zasada fair play i ogromna serdeczność pomiędzy samymi zawodnikami.

     Wychowankowie uzyskali wyniki na miarę swoich możliwości, a niektórzy z nich powyżej.  Poza satysfakcją otrzymaliśmy medale, koszulki i niezapomniane wspomnienia.

     W przyszłym roku na pewno wystartujemy ponownie.