X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     2 października 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przeprowadzonym przez p. Stanisława Nowaka, p. Aleksandrę Dziełak oraz p. Piotra Dębniaka konkursie tabliczki mnożenia w ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Do finału zakwalifikowało się 25 uczniów z całej szkoły. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został uczeń klasy VIb – Gabriel Pietraszek, który rozwiązał końcowy test w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Drugie miejsce zajął Marcin Kaźmierczak, natomiast trzecie Justyna Siek – uczniowie klasy VIIIc. Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Borkowska, uczennica klasy VIIIb.

     Tego samego dnia uczniowie klasy VIa oraz VIIa pod opieką p. Piotra Dębniaka oraz p. Aleksandry Dziełak w ramach lekcji matematyki sprawdzili znajomość tabliczki mnożenia wśród mieszkańców Wołomina. Akcja naszych uczniów spotkała się z bardzo miłym przyjęciem wśród społeczności lokalnej. Akcję przeprowadzono z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Na podstawie prowadzonych statystyk w trakcie zabawy stwierdzono, że najlepszą znajomością tabliczki mnożenia mogą pochwalić się seniorki.