Sprawozdanie z akcji charytatywnej na rzecz Mai Kapłon

     W dniach 2-6 grudnia 2019 roku Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy z Samorządem Uczniowskim przeprowadził w naszej szkole zbiórkę i konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. Ogłoszono, ze ozdoby będą przeznaczone na kiermasz, który co roku organizuje rejonowa szkoła naszej uczennicy, a zebrane pieniądze będą przeznaczone na leczenie finalistki The Voice of Poland – Mai Kapłon.

     Nasza szkoła włączyła się czynnie w lokalną akcję charytatywną, która naszym uczniom leżała szczególnie na sercu. Gorące podziękowania złożono na ręce Gabrysi Szymańskiej – uczennicy oddziału Vb, która wyszła z propozycją akcji oraz przeznaczyła zebrane ozdoby na kiermasz. Szczególne uznanie organizatorów zdobyli uczniowie: Mieczysław Dzierżanowski i Marcin Maleszka, którzy wykonali najwięcej ozdób świątecznych. Podziękowano również za zaangażowanie Oliwii Piotrowskiej, Patrykowi Łeniowi, Jakubowi Makowskiemu, Darii Kryśkiewicz, Krzysztofowi Jarzynce, Bartoszowi Bujalskiemu, Szymonowi Doroszowi i Mateuszowi Kleczajowi.