Mecz towarzyszki piłki siatkowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej

     Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się mecz towarzyski pomiędzy społecznością MOS a kadrą pedagogiczną zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Cezarego Stefańskiego oraz p. Emilię Kurek. Główną inicjatywą przedsięwzięcia sportowego było uczczenie dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

   Do udziału przystąpiło wielu chętnych uczniów jak również w licznym gronie przystąpił do gry skład kadry pedagogicznej. Nie mogło oczywiście zabraknąć wśród graczy dyrektora szkoły oraz dyrektora MOS. Mecz rozegrany został według zasad i przepisów gry w piłkę siatkową przyjętych przez PZPS, a cała impreza przebiegła według zasady fair play. Pomimo równej i zaciętej walki zwycięstwo uzyskała drużyna kadry pedagogicznej z wynikiem 3:1.

     Podczas całego spotkania towarzyszył nam uśmiech na twarzy oraz dobra zabawa. Serdecznie polecamy taką formę spędzania czasu!

     Chcąc propagować aktywny tryb życia wśród społeczności MOS w głębi liczymy, że ta impreza sportowa zostanie naszą szkolną tradycją.