Niech żyje bal !!!

     Dnia 11.04.2018 roku w budynku naszej szkoły odbył się bal gimnazjalny uczniów kończących w czerwcu gimnazjum.

Jego organizacją, podobnie jak w roku ubiegłym, zajęli się wychowawcy oddziałów trzecich oraz dyrekcja. W przygotowania zaangażowało się wiele osób, np. pani Elżbieta Iwańska i pani Adrianna Świerszcz pięknie udekorowały salę gimnastyczną, pani Emilia Kurek i pan Cezary Stefański przygotowali młodzież  do zatańczenia poloneza. Wszystkim należą się ogromne podziękowania.

   Uroczystość rozpoczęła się o godzinie siedemnastej. Na początku Dyrektor MOS w Zielonce oraz Dyrektor Gimnazjum w Zielonce przywitali wszystkich przybyłych uczniów, pracowników placówki i rodziców. Następnie kilka słów do zebranych skierowali: Ernest Postek, przewodniczący  samorządu szkolnego,  i pani Marta Moczydłowska, opiekun samorządu.

Po przemówieniach, aby tradycji stało się zadość, uczniowie zatańczyli poloneza. Mimo że mieli wielką tremę, znakomicie się zaprezentowali. Po części oficjalnej mogli spokojnie, z uśmiechem na twarzach, rozpocząć zabawę, której nie było końca. Wieczorowe suknie dziewcząt oraz eleganckie garnitury chłopców przykuwały wzrok zgromadzonych na sali.

    Młodzież świetnie się bawiła do późnych godzin wieczornych. Nie brakowało tańców, zabaw, konkursów, śmiechów i żartów.  Atmosfera była wspaniała. Ten dzień  pozostanie na zawsze w pamięci naszych uczniów.