Mecz towarzyski piłki siatkowej

      Już po raz drugi w naszej szkole odbył się mecz towarzyski pomiędzy społecznością MOS a kadrą pedagogiczną zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Główną inicjatywą przedsięwzięcia sportowego było uczczenie dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

      Do udziału przystąpiło wielu chętnych uczniów jak również w licznym gronie przystąpił do gry skład kadry pedagogicznej. Mecz rozegrany został według zasad i przepisów gry w piłkę siatkową przyjętych przez PZPS, a cała impreza przebiegła według zasady fair play. Pomimo równej i zaciętej walci zwycięstwo uzyskała drużyna kadry pedagogicznej z wynikiem 3:1.

     Podczas całego spotkania towarzyszył nam uśmiech na twarzy oraz dobra zabawa. Serdecznie polecamy taką formę spędzania czasu!

     Chcąc propagować aktywny tryb życia wśród społeczności MOS w głębi liczymy, że ta impreza sportowa zostanie naszą szkolną tradycją.