Mecz towarzyski piłki siatkowej – MOS vs kadra

     W tym roku 17 października po raz pierwszy w naszej szkole odbył się mecz towarzyski pomiędzy społecznością MOS a kadrą pedagogiczną zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Emilię Kurek oraz p. Piotra Korpalskiego. Główną inicjatywą przedsięwzięcia sportowego było uczczenie dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

      Do udziału przystąpiło wielu chętnych uczniów jak również w licznym gronie przystąpił do gry skład kadry pedagogicznej. Dużym a zarazem miłym zaskoczeniem było dla wszystkich zaangażowanie samego Dyrektora MOS.

       Mecz rozegrany został według zasad i przepisów gry w piłkę siatkową przyjętych przez PZPS, a cała impreza przebiegła według zasady fair play. Mimo równej i zaciętej walce po tie-breaku zwycięstwo uzyskali nasi uczniowie. A było o co walczyć gdyż zwycięzcy otrzymali   puchar   przechodni,   który   mamy   nadzieję,   że   w   przyszłym  roku  zagości  u organizatorów.

     Podczas całego spotkania towarzyszył nam uśmiech na twarzy oraz dobra zabawa. Serdecznie polecamy taką formę spędzania czasu!

     Chcąc propagować aktywny tryb życia wśród społeczności MOS w głębi liczymy, że ta impreza sportowa zostanie naszą szkolną tradycją.