Tor kartingowy

      Dnia 16.06.2016 roku wychowankowie grupy 5 Internat Zielonka mieli okazję i przyjemność zrealizować dwukrotną wygraną o Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnią miesięczną uzyskaną w miesiącu styczeń oraz luty. Pomysłów na realizację było mnóstwo, wychowankowie podawali ciekawe i różnorodne nowości, w których chcieliby uczestniczyć.

     Po wielu rozmowach podczas społeczności grupy zgodnie stwierdziliśmy, że dużą atrakcją i zupełnie czymś nowym dla wychowanków internatu męskiego będzie wyjście na tor gokartowy oraz wspólny obiad. I nie myliliśmy się- zabawa była znakomita, chłopcy byli podekscytowani i zadowoleni z udziału w wyścigach gokartowych. Uśmiech nie schodził z twarzy a radość po każdej rundzie była nie do opisania. Po raz pierwszy wychowankowie mogli doświadczyć emocji związanych z jazdą kartingową.

    Pomimo chęci wygrania wyścigu przez każdego z chłopców można było zauważyć występującą we wszystkich dyscyplinach sportowych zasadę „fair play”, która nie opuszczała ich do samego końca.

Ze względu na dwukrotną wygraną przez wychowanków grupy 5 suma nagrody była wyższa co pozwoliło Nam na dłuższą zabawę. Po zakończonym wyścigu udaliśmy się na wspólny obiad, który zintegrował społeczność grupy. Po miłym i udanym dniu powróciliśmy do internatu późną porą.

     Polecamy wszystkim udział w takiej atrakcji. Gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil, dobrą zabawę oraz świetne wrażenia.