Impreza walentynkowa

    Jak powszechnie wiadomo 14 lutego obchodzimy Świętego Walentego. Z okazji tej okoliczności wychowankowie pod nadzorem i opieką wychowawców z Ludwinowa zorganizowali część artystyczną „Randka w ciemno” oraz dyskotekę w internacie zapraszając całą społeczność, Dyrekcję, Kierowników, Nauczycieli i Wychowawców Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zielonce.

Dzień 14 luty to dla zakochanych wielkie święto, zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często pisane wierszem, dlatego by pozostać w tradycji postanowiliśmy wysłać zaproszenie w formie wiersza…

Założenia programowe uzależnione były od merytoryki oraz nastrojów uczestników, chęć do zabawy wychowanków nie zawiodła. Przygotowania organizacyjne trwały dość długo. Dekoracje, oświetlenie i sprzęt staraliśmy się zorganizować we własnym zakresie. W efekcie skorzystaliśmy tylko z pomocy Pana Sławka – Sekretarza MOS Zielonka w sprawie obsługi sprzętu grającego. Wychowawca Pani Elżbieta Korzeniewska uszyła dla wszystkich wychowanków czerwone muszki, które miały nas odznaczyć jako gospodarzy zorganizowanej imprezy. W trakcie dyskoteki chłopcy obdarowali nimi swoje wybranki. W planie imprezy była kolacja z poczęstunkiem dla wszystkich gości oraz wiele konkursów. Pierwsi goście Internat z Rudzienka przybyli przed 18, postanowiliśmy ugościć Panie i rozpocząć tańce. Następnie zaszczyciła nas swoja obecnością Dyrekcja i Internat z Zielonki. Impreza została uznana za otwartą po przywitaniu przez Panią Dyrektor wszystkich przybyłych gości. Rozpoczęliśmy kolacją w formie „szwedzkiego stołu”, chwile później odbyła się część artystyczna „Randka w ciemno”, która przysporzyła wiele radości każdemu z nas.

Podczas dyskoteki zorganizowaliśmy wiele konkursów i obdarowaliśmy nagrodami. Emocji było co nie miara, wszystkim dopisywały dobre humory, a atmosfera, która panowała na parkiecie długo pozostanie w naszej pamięci. Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko, po godzinie 23 wychowankowie wyjechali do swoich internatów pod opieką wychowawców.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować gościom za przybycie oraz Dyrekcji i Organowi.

Prowadzącemu za dodatkowe smakołyki i napoje, którymi mogliśmy poczęstować zaproszonych gości.