Tor kartingowy

     Dnia 16.06.2016 roku wychowankowie grupy 5 Internat Zielonka mieli okazję i przyjemność zrealizować dwukrotną wygraną  o Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnią miesięczną uzyskaną w miesiącu styczeń oraz luty. Pomysłów na realizację było mnóstwo, wychowankowie podawali ciekawe i różnorodne nowości, w których chcieliby uczestniczyć.

Po wielu rozmowach podczas społeczności grupy zgodnie stwierdziliśmy, że dużą atrakcją i zupełnie czymś nowym dla wychowanków internatu męskiego będzie wyjście na tor gokartowy oraz wspólny obiad.

     Nie myliliśmy się- zabawa była znakomita, chłopcy byli podekscytowani i zadowoleni z udziału w wyścigach gokartowych. Uśmiech nie schodził z twarzy a radość po każdej rundzie była nie do opisania. Po raz pierwszy wychowankowie mogli doświadczyć emocji związanych z jazdą kartingową.

     Pomimo chęci wygrania wyścigu przez każdego z chłopców można było zauważyć występującą we wszystkich dyscyplinach sportowych zasadę „fair play”, która nie opuszczała ich do samego końca.

Ze względu na dwukrotną wygraną przez wychowanków grupy 5 suma nagrody była wyższa co pozwoliło Nam na dłuższą zabawę. Po zakończonym wyścigu udaliśmy się na wspólny obiad, który zintegrował społeczność grupy. Po miłym i udanym dniu powróciliśmy do internatu późną porą.

     Polecamy wszystkim udział w takiej atrakcji. Gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil, dobrą zabawę oraz świetne wrażenia.

Powrót do listy artykułów

Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.

Paulo Coelho

Kontakt MOS

SEKRETARIAT:
ul. Marecka 76, 05-220 Zielonka

Tel. 22 771-87-40, 771-87-45 22, 22 610-66-90;
faxen. 22 610-72-12

Lesen Sie mehr >