Tor kartingowy

     Dnia 16.06.2016 roku wychowankowie grupy 5 Internat Zielonka mieli okazję i przyjemność zrealizować dwukrotną wygraną  o Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnią miesięczną uzyskaną w miesiącu styczeń oraz luty. Pomysłów na realizację było mnóstwo, wychowankowie podawali ciekawe i różnorodne nowości, w których chcieliby uczestniczyć.

Po wielu rozmowach podczas społeczności grupy zgodnie stwierdziliśmy, że dużą atrakcją i zupełnie czymś nowym dla wychowanków internatu męskiego będzie wyjście na tor gokartowy oraz wspólny obiad.

     Nie myliliśmy się- zabawa była znakomita, chłopcy byli podekscytowani i zadowoleni z udziału w wyścigach gokartowych. Uśmiech nie schodził z twarzy a radość po każdej rundzie była nie do opisania. Po raz pierwszy wychowankowie mogli doświadczyć emocji związanych z jazdą kartingową.

     Pomimo chęci wygrania wyścigu przez każdego z chłopców można było zauważyć występującą we wszystkich dyscyplinach sportowych zasadę „fair play”, która nie opuszczała ich do samego końca.

Ze względu na dwukrotną wygraną przez wychowanków grupy 5 suma nagrody była wyższa co pozwoliło Nam na dłuższą zabawę. Po zakończonym wyścigu udaliśmy się na wspólny obiad, który zintegrował społeczność grupy. Po miłym i udanym dniu powróciliśmy do internatu późną porą.

     Polecamy wszystkim udział w takiej atrakcji. Gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil, dobrą zabawę oraz świetne wrażenia.

Powrót do listy artykułów

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

Paulo Coelho

MOS Contact

SECRETARIAT:
ul. Marecka 76, 05-220 Zielonka

phone 22 771-87-40, 22 771-87-45, 22 610-66-90;
fax. 22 610-72-12

Read more >