Mecz na szczycie

     Ostani mecz ligowy będzie pewnie jednym z tych, które przejdą do historii rozgrywek. Nasi chłopcy, którzy zajęli w tym sezonie II miejsce starli się z liderem grupy MOS-em z Osowskiej. Wynik tego meczu nie mógł zmienić już kolejności w tabeli, ale nasza drużyna postawiła sobie za punkt honoru urwać ostatnie punkty "mistrzowi". Gra od początku toczyła się w bardzo szybkim tempie. W jeszcze szybszym tempie było już 4:1 dla Osowskiej, ale nasi Panowie nie dawali za wygraną i do gwizdka na przerwę doprowadzili do stanu 4:4. Po przerwie zaczęliśmy więc od punktu zero. To była prawdziwa wojna. Tempo gry jeszcze wzrosło, a zawodnikom zaczynało już brakować tchu. Osowska podbiła wynik na 5:4, potem na 6:4. W odpowiedzi to my strzeliliśmy kontaktową bramkę i zrobiło się 6:5. Pozostaje żałować, że zabrakło czasu, bo sensacja wisiała na włosku. W tym meczu nie wyróżniamy nikogo. Cała drużyna dała z siebie dosłownie wszystko i mecz - chociaż przegrany - może być dla nas z pewnością powodem do dumy. Więcej zdjęć w galerii.

Z każdym dniem i pod każdym względem staję się coraz lepszy

Emile Coue

Kontakt z MOS-em

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zielonce

im. kpt. Jerzego Bartnika
ul. Marecka 76

05-220 Zielonka

www.moszielonka.pl

E-mail: sekretariat@moszielonka.pl


SEKRETARIAT:

tel. (22) 771-87-40

fax. 22 771-87-45

Przeczytaj więcej >

Szkoły działające w ramach MOS Zielonka

Szkoła Podstawowa działająca przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zielonce kształcą młodzież w normie intelektualnej, która z powodu zaburzeń rozwojowych, trudności w uczeniu się i zaburzeń w funkcjonowaniu społecznym może być zagrożona niedostosowaniem społecznym i wymaga stosowania specjalnej organizacji nauki oraz metod pracy a także pomocy psychoedukacyjnej.

Przeczytaj więcej >

Internaty

     Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zielonce im. kpt. Jerzego Bartnika koło Warszawy jest placówką koedukacyjną. W jego strukturach funkcjonują cztery internaty: dwa męskie, jeden żeński i koedukacyjny dla szkoły podstawowej. Położony jest on blisko ważnych szlakach drogowych i kolejowych, co umożliwia dogodny dojazd komunikacją miejską, pociągiem oraz samochodem. Placówka mieści się w budynku w pełni dostosowanym do przyjęcia podopiecznych. Przestronne korytarze, nowoczesne sale mieszkalne i świetlice sprawiają, że budynek jest przyjazny i dostosowany do potrzeb wychowanków. Na terenie ośrodka znajduje się także stołówka.  Głównym zadaniem Ośrodka jest eliminowanie przyczyn i przejawów zaburzeń zachowania, przygotowanie do życia zgodnego z obowiązującymi normami społecznymi i prawnymi oraz pomoc podopiecznym w planowaniu kariery edukacyjnej i zawodowej. Swoim wsparciem obejmujemy także rodziców / prawnych opiekunów naszych wychowanków.

Przeczytaj więcej >